قرارداد مشاركت در ساخت

اطلاعیه

قابل توجه اعضاء محترم داراي امتياز در پروژه گل نرگس

سلام‌علیکم ،
احتراماً با عنایت به اينكه به حول و قوه الهي و پیگیری‌های مستمر هیئت‌مدیره در سال 1397، معرفی‌نامه از شهرداري منطقه 5 به سازمان نظام‌مهندسی استان و جهت كسر سهميه طراحي و نظارت پروژه انجام گرديده است و پروانه ساخت اين پروژه در حال صدور می‌باشد. لذا در راستاي تعيين تكليف ساخت و ساز و به‌منظور برنامه‌ریزی لازم و انجام مناقصه، شايسته است چنانچه تاكنون نسبت به واريز هزينه پروانه ساخت اقدام ننموده‌اید؛حداكثر ظرف مدت 10 روز كاري اقدام و فيش واريزي را به دفتر تعاوني تحويل و سپس نسبت به انعقاد قرارداد مشاركت در ساخت حداكثر تا پايان ارديبهشت ماه سال جاري اقدام فرماييد.
بديهي است با توجه به ماده 58 اساسنامه، عضو موظف به انجام تعهدات مالي خود طبق مفاد قرارداد و برنامه اعلام‌شده از طرف تعاوني مسكن بوده و درصورتی‌که نسبت به انجام تعهدات خود اقدام ننمايد، شركت تعاوني می‌تواند با تصويب هیئت‌مدیره پس از دو بار اخطار كتبي به فاصله 15 روز و گذشت 15 روز از دومين اخطار نسبت به فسخ یک‌طرفه قرارداد فی‌مابین اقدام نمايد. و مشارکت‌کننده حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌نماید.
لذا از متقاضیان دعوت می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قرارداد مشاركت، به دفتر شرکت تعاونی مراجعه و یا از منوی (دانلود فایل ضمیمه) فرمهای مربوطه را دانلود نمایند.

نظر کاربران

شرکت مهندسی نسل هزاره هوشمند
فناوری اطلاعات و کامپیوتر

0 پیام

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید